Home Page

To będzie strona z pięknymi meblami. Mają być podziwiane i inspirujące. W pierwszej fazie skoncentrujemy się na meblach gabinetowych: biurkach, szafach, komodach.

Będą to meble z najwyższej półki dla najbardziej wymagających.

Meble nadawać się będą do gabinetów biurowych oraz domów i rezydencji.

Strona należy do at connect.

Stroną graficzną witryny w tym projektowaniem, designem obróbką graficzną, edycją tekstów itd zajmować będzie się Kropka Kreska Studio Graficzne Warszawa.

O Studio graficznym Kropka Kreska.

Dobre projekty graficzne mają na celu złapać czyjąś uwagę. Świetne projekty zaskakują, informują i pobudzają do działania.

Nasz Studio Graficzne łączy ze sobą estetykę i użytkowość. W naszym studio graficznym pracują doświadczeni profesjonaliści, z wieloletnim doświadczenie w agencjach reklamowych, którzy te dwa istotne dla marketingu aspekty zawierają w każdym tworzonym projekcie. Zakres projektowania i produkcji : corporate identity / identyfikacja wizualna, materiały prasowe i do internetu, logo, wizytówki, papeteria, ulotki, foldery, plakaty, billboardy, banery, siatki mesh, roll upy czy podświetlane kasetony reklamowe. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu reklam prasowych.

Alter Ego – Ciekawostki z kraju i ze świata